|  | 

Wypoczynek

Majorka Hotel America. Globales America – niezwykły hotel na Majorce

img-responsive

Wczasy na Majorce to doskonała okazja na zaznanie odrobiny luksusu za rozsądną cenę. Lazurowe wody, przepiękne krajobrazy i wspaniała kuchnia hiszpańska to z pewnością największe zalety wypoczynku na tej wyspie. Globales America oferuje wypoczynek na najwyższym poziomie, dzięki któremu nawet najbardziej wymagający goście na długo zapamiętają swój urlop.

Majorka Hotel America

Majorka Hotel America to nowoczesny obiekt usytuowany tuż przy wybrzeżu. Jego szczególną zaletą jest doskonałe przystosowanie do wypoczynku rodzin z dziećmi. Na terenie obiektu codziennie organizowane są animacje dla najmłodszych, w tym również w języku polskim. Z obiektu roztacza ię cudowny widok na morze. Hotel America oferuje także bogatą ofertę sportową, w tym możliwość korzystania z funkcjonalnego boiska i dużego basenu.

Hotel America – pokoje

Pokoje w Hotelu America urządzone są wyjątkowo przytulnie. Z wielu z nich roztacza się przyjemna panorama morza. Goście mają do dyspozycji tarasy i balkony, dzięki czemu nawet spędzając czas w hotelu możemy liczyć na przyjemny odpoczynek. Na terenie obiektu funkcjonują także restauracje, które oferują zarówno bufety śniadaniowe, jak i bogaty wybór dań a la carte.

majorka-hotel-america-globales-america-niezwykly-hotel-majorce

ABOUT THE AUTHOR