|  | 

Wypoczynek

Calimera Royal Monica. Lanzarote – rajska wyspa

img-responsive

Lanzarote to ciekawy kierunek dla wszystkich miłośników naturalnego piękna. Ta wulkaniczna wyspa zachwyca przede wszystkim swoim krajobrazem: surowym, często całkowicie pozbawionym roślinności, przez niektórych nazywanym “marsjańskim”. Lanzarote ma jednak do zaoferowania bardzo dużo!

Lanzarote – największe atrakcje

Z pewnością do największych atrakcji Lanzarote należą parki narodowe (np. Park Narodowy Timanfaya) oraz niezwykłe, lazurowe zatoki z pięknymi plażami. Wartą odwiedzenia atrakcją jest Cueva de Los Verdes – kompleks jaskiń, który zachwyca wszystkich podróżników. W istocie na Lanzarote znajdziemy wiele pięknych jaskiń, które możemy odwiedzić. Wart zobaczenia jest również Ogród Kaktusów, który zajmuje tereny wcześniejszego kamieniołomu.

Calimera Royal Monica

Calimera Royal Monica to wyjątkowy kompleks wypoczynkowy, w którym możemy poczuć się iście luksusowo. Specyficzny, egzotyczny klimat obiektu sprawia, że chętnie spędzają tu wakacje całe rodziny. Na terenie obiektu znajdują się baseny, rozwinięta struktura wypoczynkowo-rekreacyjna oraz restauracje serwujące wyśmienitą kuchnię.

 

calimera-royal-monica-lanzarote-rajska-wyspa

ABOUT THE AUTHOR