|  | 

Basen

Dlaczego warto spróbować freestyle’u w basenie przed wielkim dniem?

img-responsive

Bardzo ważne jest, aby przed ślubem zadbać o kondycję swojego ciała. Jeśli nie masz basenu lub nie umiesz pływać, możesz spróbować freestyle’u w basenie.

Freestyle to technika, w której nie stosuje się żadnych specjalnych technik, aby utrzymać ciało w linii prostej, lecz polega się wyłącznie na sile własnego ciała. Freestyle różni się od innych stylów pływackich, ponieważ we freestyle’u możesz poruszać ciałem z boku na bok, z przodu do tyłu, a także kopać nogami.

Dlaczego powinieneś spróbować ćwiczeń rozciągających w basenie przed wielkim dniem?

Oto kilka powodów, dla których powinieneś to zrobić:

Aby uzyskać dobrą postawę

Jeśli nie masz basenu, możesz spróbować kilku ćwiczeń w basenie. Pomoże Ci to w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas wykonywania ćwiczeń. Pozwoli to również uniknąć bólu szyi.

Aby uzyskać elastyczne ciało

Jeśli nie masz basenu, możesz spróbować wykonać kilka ćwiczeń w basenie. Pomoże Ci to uelastycznić ciało i wzmocnić kręgosłup i ciało.

Dlaczego przed wielkim dniem powinieneś spróbować rozciągania w basenie?

Ważne jest, aby utrzymać ciało w dobrej formie przed wielkim dniem. A jeśli nie masz basenu lub nie umiesz pływać, możesz spróbować ćwiczeń rozciągających w basenie.

Oto kilka ćwiczeń, które wzmocnią Twoje ciało:

Zgięcie i wyprost ramion

To ćwiczenie pomoże Ci poprawić elastyczność ramion. Aby je wykonać, połóż się na podłodze i chwyć za kostki. Podnieś głowę i górną część ciała, a następnie dotknij głową kostek. Następnie opuść głowę i górną część ciała, a głową dotknij kostek. Powtórz tę czynność 15-20 razy.

Zgięcie bioder

Jest to bardzo proste ćwiczenie, które pomoże Ci wzmocnić biodra. Aby je wykonać, połóż się na podłodze, chwyć prawą stopę i zegnij prawą nogę w kierunku sufitu. Lewą rękę trzymaj na klatce piersiowej, a prawą unieś do góry. Wykonaj to ćwiczenie od 15 do 20 razy.

Wnioski:

Tak więc, to był post na temat “Dlaczego powinieneś spróbować freestyle’owych ćwiczeń w basenie przed wielkim dniem? Mam nadzieję, że podobał Ci się ten wpis. Nie zapomnij podzielić się z nami swoimi poglądami i opiniami.

 

dlaczego-warto-sprobowac-freestyleu-basenie-wielkim-dniem

ABOUT THE AUTHOR