|  | 

Wypoczynek

Valentin Marieta TUI. Gran Canaria: wyspa wiecznego lata

img-responsive

Gran Canaria to największa i najbardziej popularna wśród turystów część Wysp Kanaryjskich. Jest pełna urokliwych miejscowości, zarówno tych mniejszych, przystosowanych do odpoczynku dla całej rodziny, jak i imprezowych miast, w których przez cały rok toczy się nocne życie.

Gran Canaria – atrakcje turystyczne

Gran Canaria to przede wszystkim rozwinięte kompleksy wypoczynkowo-turystyczne. Znajdziemy tutaj więc strukturę gastronomiczną (bary, kawiarnie, restauracje) oraz sportową. W każdej miejscowości z łatwością wypożyczymy rowery lub sprzęt wodny. Wiele osób decyduje się także na wynajem samochodu – to najlepszy sposób by zwiedzić wyspę na własną rękę w ciągu kilku dni.

Valentin Marieta TUI

Jeśli chodzi o obiekt Valentin Marieta TUI oferuje wczasy w tym kompleksie wypoczynkowym w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na gości czekają takie atrakcje jak dostęp do basenu i infrastruktura sportowa. Obiekt jest idealnie położony: w pobliżu znajduje się zarówno piękna, piaszczysta plaża z leżakami i parasolami, jak i sklepy, restauracje i lokalne knajpki serwujące regionalne jedzenie.

 

valentin-marieta-tui-gran-canaria-wyspa-wiecznego-lata

ABOUT THE AUTHOR