|  | 

Wypoczynek

Bułgaria – wypoczynek dla każdego. TUIZ – wczasy w Bułgarii

img-responsive

Wczasy w Bułgarii chętnie wybierane są przez Polaków. Wysokie temperatury zaczynają się już w maju, sezon zaś trwa nawet do końca października. Dodatkową zaletą wypoczynku w Bułgarii są stosunkowo niskie ceny: zarówno samego noclegu i przelotu, jak i wyżywienia czy lokalnych atrakcji.

Bułgaria – najpopularniejsze destynacje

Największe kurorty wypoczynkowe w Bułgarii to Złote Piaski oraz Słoneczny Brzeg. Oba kurorty cechują się doskonale rozwiniętą strukturą rekreacyjną i gastronomiczną. Znajdziemy tutaj zarówno ekskluzywne restauracje, jak i lokalne knajpy serwujące dania kuchni bułgarskiej. Dodatkowo regiony te cechują się dostępem do pięknych, piaszczystych plaż.

TUIZ – wczasy w Bułgarii

Biuro podróży TUIZ oferuje wczasy w Bułgarii w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, z różnymi opcjami w zakresie wyżywienia. Znajdziemy zarówno oferty wypoczynku w najbardziej popularnych kurortach, jak i dostęp do wielu wycieczek lokalnych. To rozwiązanie pozwala na połączenie przyjemnego odpoczynku na plaży i uprawianiu sportów wodnych ze zwiedzaniem najwspanialszych zakątków całej Bułgarii.

 

bulgaria-wypoczynek-dla-kazdego-tuiz-wczasy-bulgarii

ABOUT THE AUTHOR