|  | 

Wypoczynek

Wypoczynek dla seniorów. Senior Travel Neckermann – Senior 55

img-responsive

Wielu seniorów obawia się podróżowania – w końcu jesteśmy przyzwyczajeni do swoich domów i mieszkań, dodatkowo wyjazdy wakacyjne kojarzą nam się z bardzo wysokimi kosztami i ryzykiem. Nic bardziej mylnego! Emerytura to w końcu najlepszy czas na podróżowanie, poznawanie nowych kultur i smaków. Wiele biur podróży organizuje specjalne wypoczynki dla osób w wieku 55+.

Senior 55 – najlepszy czas na wyjazd

Senior 55 to projekt specjalnie dla osób w wieku emerytalnym. W końcu wreszcie nie jesteśmy ograniczeni pracą na pełen etat i wychowywaniem kolejnego pokolenia. Dzięki projektowi także znacząco spadają koszty wyjazdu dla osób powyżej 55 roku życia. Mogą oni korzystać ze znacznych zniżek w wybranych biurach podróży.

Senior Travel Neckermann

Senior Travel Neckermann to klub dla osób powyżej 55 roku życia. Poza ograniczeniem kosztów związanych z wycieczką, na seniorów czekają dodatkowe atrakcje, takie jak wycieczki objazdowe i program animacyjny i rekreacyjny. Dzięki temu także osoby w wieku emerytalnym mogą rozkoszować się cudownymi wakacjami w najpiękniejszych częściach południowej Europy.

 

wypoczynek-dla-seniorow-senior-travel-neckermann-senior-55

ABOUT THE AUTHOR