|  | 

Wypoczynek

Hotel Kriopigi Beach. Chalkidiki – Grecja warta poznania

img-responsive

Popularność półwyspu Chalkidiki jest coraz większa. Naturalne piękno krajobrazów oraz klimatyczne, niewielkie miasteczka to główne rzeczy, które tak bardzo przyciągają turystów z całej Europy. Co jednak warto zobaczyć będąc na Chalkidiki?

Chalkidiki – największe atrakcje

Chalkidiki słynie z przepięknych plaż – z pewnością warto odwiedzić choćby Orange Bay, która zachwyca płytką, lazurową wodą. Na półwyspie znajdziemy również jaskinie i groty, które oferują odważniejszym podróżnikom możliwość zwiedzania. Niewielkie miasteczka pełne wspaniałych, wąskich uliczek słyną z urzekającej architektury. Chalkidiki to również kuchnia pełna świeżych warzyw, aromatycznych przypraw i, oczywiście, greckiej oliwy!

Hotel Kriopigi Beach

Hotel Kriopigi Beach z pewnością zasługuje na naszą uwagę jeśli planujemy wypoczynek na półwyspie Chalkidiki. Piękny, nowoczesny budynek zlokalizowany jest na zboczu wzgórza, dzięki czemu zapewnia niesamowity widok na pobliskie gaje i morze. Hotel położony jest w pobliżu centrum miasteczka, gdzie znajdziemy restauracje, kawiarnie i sklepy. Dodatkowo do dyspozycji gości jest basen, plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatna kolejka, która umożliwia szybkie dostanie się na piaszczystą plażę.

 

hotel-kriopigi-beach-chalkidiki-grecja-warta-poznania

ABOUT THE AUTHOR