|  | 

Wypoczynek

Sultan Beach Hurghada – największe atrakcje

img-responsive

Egipt jest popularnym kierunkiem turystycznym wśród Polaków. Stosunkowo niskie ceny oraz wysokie temperatury przez cały rok sprawiają, że w Hurghadzie możemy wypoczywać od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Zimą temperatury również są dosyć przyjemne – to czas, w którym możemy zwiedzać Egipt znacznie aktywniej.

Hurghada dla każdego

Hurghada jest przede wszystkim atrakcyjnym kurortem wypoczynkowym. Poza plażowaniem i smakowaniem cudownej egipskiej kuchni, możemy tutaj rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem. Na wczasowiczów czekają również takie atrakcje jak ogromne akwarium pełne egzotycznych stworzeń morskich czy parki wodne dla dzieci i dorosłych.

Sultan Beach Hurghada

Sultan Beach Hurghada to z pewnością obiekt, na który warto zwrócić uwagę szukając idealnego miejsca do spędzenia wakacji w Egipcie. Obiekt oferuje bezpośrednie zejście do piaszczystej plaży wyposażonej w leżaki i parasole. Na terenie obiektu znajduje się basen oraz strefa rozrywkowa dla dzieci. Dodatkowo wszyscy goście mogą korzystać z boiska do siatkówki oraz odpłatnie z takich atrakcji jak SPA, bilard czy kort tenisowy.

 

sultan-beach-hurghada-najwieksze-atrakcje

ABOUT THE AUTHOR