|  | 

Wypoczynek

AA Grand Oasis Resort. Sharm el Sheikh – egipskie wakacje dla wymagających

img-responsive

Egipt jest bardzo popularnym miejscem jesiennych i zimowych wycieczek turystycznych. Nic dziwnego! Niskie ceny, przejrzyste morze i wysokie temperatury sprawiają, że Polacy chętnie wyjeżdżają do Sharm el Sheikh podczas zimniejszych miesięcy. To miejscowość turystyczna, która ma wiele do zaoferowania.

Jak spędzać czas w Sharm el Sheikh?

Sharm el Sheikh to oczywiście przede wszystkim piękne plaże. Możemy tutaj zaznać zarówno błogiego odpoczynku, jak i rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem na rafie koralowej. Dodatkowo na turystów czeka mnóstwo innych atrakcji: aquaparki, kluby, restauracje i bary to tylko część z bogatej oferty miejscowości. W pobliżu znajdziemy także rezerwaty przyrody, które urzekną swoim pięknem wszystkich miłośników natury.

AA Grand Oasis Resort

AA Grand Oasis Resort to popularne miejsce, które gwarantuje niesamowite widoki na Morze Czerwone i pobliską pustynię. Obiekt jest doskonale przystosowany do luksusowego odpoczynku: posiada zejście do piaszczystej plaży wyposażonej w leżaki i parasole, tuż przy długim pomoście. To idealne miejsce do spędzenia choćby krótkiego urlopu, podczas którego poczujemy się jak w niebie.

 

aa-grand-oasis-resort-sharm-el-sheikh-egipskie-wakacje-dla-wymagajacych

ABOUT THE AUTHOR