|  | 

Wypoczynek

Three Corners Palmyra Resort. Sharm el Sheikh – luksus za rozsądną cenę

img-responsive

Sharm el Sheikh jest jednym z najpopularniejszych kurortów w Egipcie. To tutaj znajdziemy rozwiniętą strukturę turystyczną i gastronomiczną, która spełni nasze wszystkie wymagania. Dostęp do wspaniałych plaż i bogatej fauny i flory Morza Czerwonego sprawia, że także osoby ceniące sobie aktywny wypoczynek znajdą coś dla siebie.

Sharm el Sheikh – informacje praktyczne

Sharm el Sheikh leży w Złotej Zatoce – jednej z najpiękniejszych, które posiadają łatwy dostęp do rafy koralowej i piaszczystych plaż. Temperatury są tu wysokie przez cały rok: latem dochodzą nawet do 40 stopni, zimą zaś możemy rozkoszować się przyjemnym, dwudziestostopniowym ciepłem. Sharm el Sheikh jest miastem stosunkowo drogim, wciąż jednak tańszym niż wiele europejskich kurortów zachodnich.

Three Corners Palmyra Resort

Sharm el Sheikh to doskonałe miejsce do zaznania odrobiny luksusu za rozsądną cenę. Three Corners Palmyra Resort jest obiektem, które cenione jest za wyjątkową, iście arabską architekturę. Na terenie kompleksu hotelowego znajdziemy kilka basenów, centrum SPA oraz wiele atrakcji sportowych. W hotelu znajdują się także restauracje, w których zasmakujemy zarówno jedzenia europejskiego, jak i typowych dań kuchni egipskiej.

three-corners-palmyra-resort-sharm-el-sheikh-luksus-rozsadna-cene

ABOUT THE AUTHOR