|  | 

Wypoczynek

Villaggio Ai Tigli Caorle. Caorle – włoskie wakacje dla całej rodziny

img-responsive

Caorle jest popularnym kurortem we włoskim regionie Wenecji. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim idealnemu położeniu: to doskonała baza wypadowa do innych, pobliskich miejscowości. Z Caorle z łatwością przedostaniemy się do Wenecji, słoweńskiej miejscowości Koper lub chorwackiego kurortu Rovinj.

Caorle – największe atrakcje

Caorle stanowi połączenie włoskiego, małomiasteczkowego klimatu z rozwiniętą strukturą turystyczną. Znajdziemy tutaj bary, restauracje i kawiarnie, typowe dla tego regionu kamienice i katedry oraz słynne muzeum archeologiczne. Na wczasowiczów czekają także wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów, które umożliwiają aktywne spędzanie czasu.

Villaggio Ai Tigli Caorle

Villaggio Ai Tigli Caorle to obiekt przystosowany dla całej rodziny. Jest to kompleks domów i apartamentów, które są odpowiednio umeblowane i wyposażone tak, by goście mogli spędzić miły wypoczynek w pobliżu plaży. Dodatkowo na terenie kompleksu możemy znaleźć baseny i brodziki, które gwarantują dodatkowe atrakcje. Cały kompleks położony jest wśród zieleni, co gwarantuje piękny widok z hotelowych balkonów.

 

villaggio-ai-tigli-caorle-caorle-wloskie-wakacje-dla-calej-rodziny

ABOUT THE AUTHOR