|  | 

Wypoczynek

Zaplanuj sobie wolne już teraz – wakacyjny pomysł na spędzenie urlopu

img-responsive

Wakacje coraz bliżej, zaplanuj swój wyjazd wcześniej, by móc cieszyć się wyborem wśród najlepszych ofert. Oto kilka propozycji co warto wybrać, jadąc nad morze.

Odpowiednie miasto na lato

Niewątpliwie Bałtyk to świetny kierunek na spędzenie urlopu z rodziną lub we dwoje. Hotele w Gdańsku blisko morza to idealna lokalizacja do odpoczynku na plaży oraz możliwość zwiedzania wielu ciekawych miejsc i zabytków. Miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów z Polski i zza granicy ze względu na swoją bogatą historię, imponującą architekturę i ciekawe imprezy, jak Jarmark Dominikański, które się tutaj odbywają.

Ciekawe udogodnienia i atrakcje

Dzięki dużemu zainteresowaniu, jakie wzbudza wśród przybywających na Pomorze Gdańsk, można korzystać w tym miejscu z dobrze rozwiniętej oferty hotelowej. Chętnie wybieraną opcją są specjalne pakiety, które dają dodatkowe udogodnienia i są dostosowane pod konkretne potrzeby gości. Spotkamy się z nimi na przykład w Arkon Parku, który tworzy je na podstawie wymagań par, grup przyjaciół, rodzin z dziećmi, czy osób przyjeżdżających w pojedynkę. Stara się też rozbudowywać swoje pakiety o różne usługi również spoza hotelu.

Pakiety dla gości hotelowych

Decydując się na wakacje w Gdańsku, warto skorzystać z tego typu ułatwień. Zależnie od wybranego zestawu można liczyć na:

  • wyżywienie w hotelowej restauracji w formie HB lub BB,
  • bezpłatny transfer na plażę o określonych godzinach,
  • nielimitowane wejścia do sauny i na siłownię,
  • możliwość bezpłatnego przedłużenia doby hotelowej,
  • romantyczne kolacje przy świecach dla zakochanych,
  • strefa zabaw dla najmłodszych.

Do kogo skierowane są pakiety?

Szukając wśród hoteli w Gdańsku blisko morza odpowiedniego miejsca dla siebie, można znaleźć naprawdę ciekawe opcje, które przypadną każdemu do gustu. W Arkon Parku spotkamy się np. z ofertą dla zakochanych na romantyczny pobyt. Pozwala ona nie tylko na komfortowy i udany odpoczynek nad brzegiem Bałtyku, ale też zakłada niestandardowe dodatki, jak Prossecco i patera owoców na przywitanie, wybrane masaże, pobyt w Aqua Park Sopot, czy bilety do kina. Na zakochanych będzie czekała romantyczna kolacja przy świecach, a śniadanie będzie w formie bufetu lub podane do pokoju.

Jeśli nie z ukochanym, to z przyjaciółką

Jeśli jedziemy na wakacje do Gdańska z jedną lub kilkoma przyjaciółkami, może być to świetna okazja do odpoczynku w SPA, na basenie lub korcie. Pakiety skierowane do tej grupy gości zapewniają też open bar i bogate śniadanie w formie bufetu.

Znajdź ofertę dla siebie!

Planowanie idealnego urlopu warto zacząć już dziś, by nie przegapić najlepszych okazji. Wyjątkowe, rozbudowane oferty czekają na przybywających nad Bałtyk. Propozycje dla par, rodzin, znajomych, czy podróżujących samotnie obfitują w ciekawe dodatki, które mogą w istotny sposób wpłynąć na jakość całego pobytu. Sprawdź koniecznie, czy pakiety dostępne w ofercie gdańskich hoteli przypadną Ci do gustu i odpowiedzą na Twoje potrzeby. Dzięki odpowiedniemu pakietowi lepiej odpoczniesz i jeszcze ciekawiej spędzisz czas nad morzem.

zaplanuj-sobie-wolne-juz-teraz-wakacyjny-pomysl-na-spedzenie-urlopu

ABOUT THE AUTHOR