|  | 

Inne

Dodatki sprawiające że Twoje mieszkanie będzie wyjątkowe

img-responsive

Jeśli umeblowanie twojego mieszkania wydaje ci się zwyczajne i sztampowe, zwróć uwagę na unikatowe metalowe ozdoby. Takie niepowtarzalne dodatki z manufaktury nadadzą charakter każdemu wnętrzu. Sprawdź, jak odmienić salon, przedpokój czy jadalnię.

Dlaczego metal?

Metal jest doskonałym materiałem do wykonania trwałych, a jednocześnie ciekawych ozdób. Dzisiejsza technologia pozwala na jego precyzyjną obróbkę, dzięki czemu metalowe dodatki do domów i mieszkań mogą przybierać zarówno formy proste, jak i bardzo kunsztowne. Pozwala to na duży wybór stylistyki – od nowoczesnej, poprzez klasyczną, aż po nawiązującą do tradycji antyku.

Jak odmienić banalny korytarz?

Jeśli twój przedpokój jest funkcjonalny i ładny, nie ma sensu wprowadzać do niego większych zmian. Możesz zawsze uatrakcyjnić to pomieszczenie dodając jedynie ciekawe akcenty, które nadadzą mu wyjątkowego charakteru, przyciągną wzrok, a jednocześnie będą cię codziennie cieszyć swoją urodą. Metalowy parasolnik to przedmiot praktyczny, a jednocześnie wprowadzający do przedpokoju element luksusu nawiązującego do dawnego szyku. Podobną rolę pełni metalowy wieszak ścienny – na rynku dostępne są zarówno modele bardzo nowoczesne, jak i w stylu vintage, z dodatkowymi półeczkami, lub wyposażone jedynie w haczyki, na których powiesisz wierzchnie okrycia.

Ciekawe akcenty w salonie

Jeśli w twoim salonie mieści się kominek, wykonane z metalu akcesoria kominkowe to wprost idealny element dekoracyjny, który wprowadzi ciekawy akcent do każdego wnętrza. Podobną rolę mogą pełnić kwietniki, a także inne drobne meble – choćby stojak na płyty CD czy DVD o ciekawej, niestandardowej formie.

Kolacja przy świecach

Jeśli chcesz odmienić swój jadalniany stół, postaw na świeczniki. Wykonane z metalu, oferowane w manufakturach mogą przybierać zaskakujące i niecodzienne kształty. Taki wyrafinowany świecznik będzie doskonałą ozdobą dla każdego stołu. Innym świetnym dodatkiem idealnym do jadalni może być wykonany z metalu stojak na butelki. Na rynku dostępne są wersje na jedną butelkę, do ustawienia na stole podczas posiłku, a także na więcej sztuk. Te można umieścić na barku, komodzie czy nawet na podłodze.

dodatki-sprawiajace-ze-mieszkanie-bedzie-wyjatkowe

ABOUT THE AUTHOR