|  | 

Wypoczynek

Hotel Vera Club Bodrum. Urokliwe zakątki Turcji Egejskiej. Vera Club TMT

img-responsive

Podróż do Turcji nie musi wcale oznaczać leżenia na plaży przy jednym z pięciogwiazdkowych hoteli na tureckiej riwierze. Czasami warto zejść z najbardziej utartych szlaków i wybrać miejsca może mniej popularne wśród wycieczek oferowanych przez polskie biura podróży, ale takich, które nas zachwycą i sprawią, że będziemy tam chcieli powracać.

Gdzie warto się zatrzymać w Turcji Egejskiej? Hotel Vera Club Bodrum

Wybrzeże Egejskie jest wciąż mniej popularne niż wycieczki np. do Antalyi i jest to jego olbrzymia zaleta. Również tu można znaleźć piękne plaże, wygodne hotele (np. Vera Club TMT), w których wypoczniemy i znajdziemy wszelkie potrzebne usługi. Ponadto jest tu zdecydowanie mniej ludzi, więc i komfort wypoczynku jest zdecydowanie inny. A też miejsca takie, jak Bodrum (antyczny Halikarnas) pełne są niesamowitej historii. Można się zatrzymać tu na kilka dni (hotel Vera Club Bodrum), żeby zachłysnąć się lokalną kulturą, smakami kuchni i pięknymi widokami.

Zabytki Halikarnasu spacerem z hotelu Vera Club TMT

Czy zapragniemy zwiedzić Zamek św. Piotra z pięknymi zbiorami muzeum Archeologii Podwodnej, czy ruiny Mauzoleum – jednego z siedmiu cudów świata czy przejść się na spacer po pięknym starym mieście – wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

 

hotel-vera-club-bodrum-urokliwe-zakatki-turcji-egejskiej-vera-club-tmt

ABOUT THE AUTHOR