|  | 

Wypoczynek

Aparthotel El Trebol. Co można robić na Wyspach Kanaryjskich?

img-responsive

Podróżowanie na Wyspy Kanaryjskie zawsze cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Ostatnio stało się również bardziej powszechne. W dobie rozbudowanych i częstych połączeń lotniczych, ceny stają się coraz bardziej atrakcyjne i na taki wyjazd może pozwolić sobie coraz więcej osób. Jedną z najczęstszych destynacji jest wciąż Las Palmas de Gran Canaria. Co ciekawego można tam zobaczyć i zrobić podczas urlopu?

Uroki zacisznych hoteli – Aparthotel El Trebol

Jeśli nie jesteśmy zwolennikami wielkich kompleksów hotelowych, gdzie spędzają czas tysiące osób, warto poszukać rozwiązań typu aparthotel, gdzie zyskujemy znacznie większą swobodę, spokój i prywatność. Świetnie sprawdzą się dla osób podróżujących samodzielnie lub szukających miejsca na romantyczny wypad we dwoje. W Las Palmas tego typu rozwiązań jest ostatnio coraz więcej (np. Aparthotel El Trebol).

Atrakcje miasta

Oczywiście miasto słynie głównie z pięknych plaż, jednak dla osób szukających dodatkowych ciekawych miejsc oferuje również uroki Veguety – zabytkowej dzielnicy, wielkie imprezy okolicznościowe organizowane w Porcie Las Palmas czy szansę na relaks w Ciudad Jardin, pełnej zieleni i parków.
Las Palmas to miejsce idealne dla wszystkich – od tych, którzy chcą uzyskać piękną opaleniznę, przez fanatyków historii czy chętnych do wycieczek, będących w nieustannym ruchu.

 

aparthotel-el-trebol-mozna-robic-wyspach-kanaryjskich

ABOUT THE AUTHOR