|  | 

Wypoczynek

Hotel Omer Holiday Village. Zwiedzanie Turcji i jej atrakcji – dokąd się wybrać?

img-responsive

Wybrzeże Egejskie w Turcji jest zdecydowanie przyciąga zdecydowanie mniej turystów, choć wciąż to przestrzeń bogata w kurorty, piękne widoki i niesamowite atrakcje. Dlaczego warto wybrać się do tego rejonu?

Zachodnie wybrzeże Turcji i jego atrakcje

To przestrzeń, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Od wielbicieli czystego wypoczynku nad brzegiem basenu w miejscach typu Hotel Omer Holiday Village, przez chętnych do zwiedzania zabytków Izmiru czy Budrum, pełnych antycznych pozostałości aż po wielbicieli dzikiej przyrody. To tu znajduje się jeden z tureckich parków narodowych – Park Narodowy Półwyspu Dilek i Delty rzeki Menderes. Oprócz pięknych widoków, wybrzeża i meandrów rzeki, można wybrać się tu do Jaskini Zeusa, wypełnionej błękitną wodą. Nieopodal niej znajduje się również drzewo życzeń, przy którym turyści pozostawiają listy lub niewielkie przedmioty z nadzieją, że ich marzenia się spełnią.

Zaplecze turystyczne – Hotel Omer Holiday Village

Po długich wędrówkach można również skorzystać z zaplecza hotelarskiego, kompleksów basenowych czy wybrać się na lokalny bazar, żeby poczuć prawdziwy klimat żywego miasta i poznać jego mieszkańców. To niezapomniana przygoda.

 

hotel-omer-holiday-village-zwiedzanie-turcji-atrakcji-dokad-sie-wybrac

ABOUT THE AUTHOR