Kontakt

Jaknalato Biuro Podróży
ul. Powstańców Śl. 108A lok. 24
01-466 Warszawa

email: biuro@jaknalato.pl

telefon: 22 255 35 00

godziny otwarcia:
PN-PT: 11:00 - 19:00
SOB: 11:00 - 14:00

Lipiec / Sierpień w SOBOTY: kontakt telefoniczny

bezpieczne biuro dojazd

Bezpieczne biuro podróży Warszawa Bemowo

Bezpieczeństwo Państwa wakacji jest dla nas najważniejsze.

 

 

Oto podstawowe zagrożenia dla bezpieczeństwa Państwa wyjazdu i to, jak sobie z nimi radzimy:

1. Bankructwo biura podróży – organizatora imprezy.

Wszyscy znamy choćby z telewizji zagrożenia związane z bankructwem touroperatora. My współpracujemy tylko z wybranymi, najlepszymi biurami podróży i stale dokładamy wszelkich starań, aby nie sprzedawać wycieczek biur podróży, które nie są całkowicie pewne.

 

 

2. Zła sytuacja w destynacji podróży.

Na bieżąco monitorujemy sytuację w regionach, do których wysyłamy Państwa na wakacje. Podczas wyboru oferty doradzamy miejsca, które są bezpieczne i stabilne. Przy przygotowaniu ofert bierzemy również pod uwagę prognozy pogody w danym miejscu aby zapewnić Państwu wakacje o jakich marzycie.

 

 

3. Konieczność rezygnacji przez Państwa z wyjazdu z przyczyn rodzinnych lub zdrowotnych.

Niestety nie wszystko da się przewidzieć. Dlatego zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia od kosztów późnej rezygnacji. To niewielki koszt a chroni Państwa przed stratą kosztów wyjazdu w przypadku poważnej choroby jednego z uczestników i niemożności wykorzystania zarezerwowanych wakacji.

 

 

4. Konieczność leczenia podczas wyjazdu.

Przezorny zawsze ubezpieczony. Od zatrucia pokarmowego po konieczność skorzystania ze szpitala i transport chorego. Koszty leczenia za granicą potrafią zaskoczyć swoją wysokością. Dlatego zachęcamy do zawarcia umowy ubezpieczenia od kosztów leczenia za granicą.